Paslaugos / Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Galite susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius, jeigu paskutinius 4-rius metus dirbote Airijoje ir mokėjote toje šalyje mokesčius.

Mokesčių grąžinimo procedūra:

  1. Užpildykite registracijos formą ir surinkite visus mokesčių grąžinimui reikalingus dokumentus. Visa tai atsiųskite arba atneškite mums adresu: Vytenio g. 9, Vilnius 03114, Lietuva.
  2. Gavę Jūsų dokumentus, pradėsime permokėtų pajamų mokesčių grąžinimo procesą. Apie individualią Jūsų mokesčių grąžinimo eigą, informuosime el. paštu.
  3. Airijos mokesčių institucija (Inland Revenue) sugrąžintus permokėtus mokesčius pirmiausia išmoka mūsų įmonei. Kai tik įmonė gauna Jūsų sugrąžintus mokesčius iš užsienio institucijos, atsiskaičiuoja numatytą paslaugos mokestį ir perveda pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Reikalingi dokumentai:

  • Paso arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  • PPS numerio pažymos (jeigu turite);
  • RCTC/“Subcontractor Monthly statement”, jeigu dirbote kaip “Self employed”;
  • Dokumentai apie Jūsų gautas pajamas:

- P45 ir/arba P60 formos iš visų darbdavių (originalai!);

- RCTC/“Subcontractor Monthly statement”, jeigu dirbote kaip “Self- employed”;

- Paskutiniai algalapiai iš visų darbdavių, jeigu neturite P45 ir/arba P60 formų.

Paslaugų kaina:

Mokesčių grąžinimo paslaugos mokestis iš Airijos yra 6% nuo sugrąžintos sumos, bet nemažiau nei minimalus paslaugos mokestis, t. y. 30 EUR, už kiekvienus mokestinius metus.

Jeigu neturite P45 ir/arba P60 formų, ar mėnesinių pajamų išrašų, papildomas dokumentų išieškojimo mokestis – 12 EUR už kiekvieną surastą formą.

Mokesčių grąžinimo procesas paprastai trunka 45-90 dienų nuo dokumentų ir informacijos pateikimo mūsų įmonei.